Catering Kraków

Catering Kraków

Z pasją i zapałem zajmujemy się także obsługą cateringową wydarzeń i przyjęć, o których organizację w wybranym przez siebie miejscu poproszą nas nasi Goście. Nie ma znaczenia, czy jest to kameralne, rodzinne spotkanie, czy może uroczysta gala na kilkaset osób. Do każdego wydarzenia podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i w sposób kompleksowy, zapewniając niezwykłą kompozycję smaków i aromatów, artyzm w wyglądzie potraw, całościowy serwis, profesjonalną obsługę kelnerską, a także koordynując całość przedsięwzięcia. Świadczymy usługi wysmakowanego cateringu. Kraków to punkt centralny naszego działania, które rozprzestrzenia się na całą okolicę w promieniu stu kilometrów.

Lubimy spełniać życzenia naszych Gości…

Uroczysta Gala, Bal

Oficjalne gale połączone z wykwintną kolacją to najbardziej eleganckie i uroczyste z przyjęć. Niezwykły i podniosły nastrój wieczoru podkreśli oryginalna aranżacja przestrzeni i ciekawe dekoracje, a elegancko nakryte stoły i wykwintna kuchnia nadadzą spotkaniu aurę niezwykłości i zmysłowości.
(więcej…)

Bankiet, Koktajl

Jeśli zależy Państwu na daniu Gościom swobody a zarazem stworzeniu atmosfery najwyższej elegancji warto zorganizować przyjęcie w formie koktajlu. Odpowiednio przygotowane dania, podane w artystycznej i wygodnej formie finger food, pozwolą rozsmakować się w wykwintnej kuchni, bez skrępowania i konieczności rezygnacji ze swobodnego przemieszczania się po sali, rozmów i nawiązywania kontaktów z innymi gośćmi.

Przykładowe propozycje menu znajdą Państwo tutaj: Bankiet – propozycja cateringu
(więcej…)

Lunch, Kolacja

Po biznesowym spotkaniu, nieformalny lunch lub elegancka kolacja z pewnością pomogą stworzyć  przyjacielską atmosferę. Wspólny posiłek zbliży, odpręży, pozwoli na rozmowę w mniej formalnej atmosferze. Niezależnie czy wybiorą Państwo  formułę bufetu czy posiłku serwowanego, Gościom zapewnimy  prawdziwą przyjemność obcowania z wykwintnym smakiem i wykreujemy niezwykłą atmosferę, która pozytywnie wpłynie na nawiązywanie relacji przy stole.

(więcej…)

Kongres, Konferencja

W dzisiejszych czasach coraz trudniej wyobrazić sobie konferencję lub kongres bez kompleksowej obsługi cateringowej. Organizatorom dajemy poczucie pewności zaspokajając rozmaite potrzeby kulinarne uczestników spotkania.

Przykładowe propozycje menu znajdzie Państwo tutaj: Przerwy kawowe & lunch
(więcej…)

Piknik

Impreza integracyjna w postaci pikniku, grill party czy firmowy kinderbal dla dzieci pracowników,  zorganizowane w uroczych okolicznościach przyrody to idealne rozwiązanie na zorganizowanie nieformalnego, sprzyjającego zabawie eventu. Wystarczy, że wskażą nam Państwo miejsce, przedstawią nam swoje życzenia, a my zajmiemy się resztą.
(więcej…)

zaślubiny

Powrót