Wesela Kraków

Wesele Kraków

Organizujesz wesele? Kraków to magiczne miejsce, wręcz idealne, by to właśnie tu zawrzeć związek małżeński. Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu, który zasługuje na wspaniałą oprawę. Dokładamy wszelkich starań, aby każde przyjęcie weselne było niepowtarzalnym i wyjątkowym wydarzeniem, indywidualnie dopasowanym do oczekiwań naszych Gości. Organizujemy tradycyjne, klasyczne przyjęcia w Białej Róży, uroczyste obiady po zaślubinach, a także wesela tematyczne, m. in.: krakowskie, kwiatowe czy królewskie. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi propozycjami…

Powrót

Przyjęcie weselne w Białej Róży

W sąsiedztwie pięknych, krakowskich kościołów i w otoczeniu Plant, w eleganckich wnętrzach restauracji Biała Róża organizujemy tradycyjne przyjęcia weselne. Jest to idealna propozycja dla Młodych Par, które cenią sobie klasyczne i stylowe rozwiązania. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie 100 osób.

Naszym Gościom zapewniamy restaurację na wyłączność (w zależności od liczby osób), starannie dobrane menu, które na ich życzenie ustalamy indywidualnie. Organizując wesele w Białej Róży, możecie Państwo liczyć na naszą pomoc i wsparcie – służymy fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą.

Przykładowe propozycje znajdziecie Państwo tutaj: Przyjęcie weselne Restauracja Biała Róża 2016

Istnieje możliwość degustacji menu weselnego – szczegóły ustalamy indywidualnie.

Więcej informacji uzyskają Państwo dzwoniąc ( tel.: +12 421 51 90) , pisząc (biuro@restauracjabialaroza.pl ) lub  odwiedzając naszą restaurację. 

Uroczysty obiad po ślubie

Wykwintny, elegancki obiad po Ślubie to propozycja dla Młodych Par, które chcą uczcić ten Wyjątkowy Dzień w kameralnym gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Oferujemy wyśmienite jedzenie, dobór doskonałych win, profesjonalny serwis i wyjątkową atmosferę, które podkreślą podniosły i niezapomniany charakter uroczystości. Dodatkowo możemy zaoferować  Państwu oprawę muzyczną wydarzenia, umilając jego czas grą na naszym pianinie…

Więcej informacji uzyskają Państwo dzwoniąc ( tel.: +12 421 51 90) , pisząc (biuro@restauracjabialaroza.pl ) lub odwiedzając naszą restaurację.

Uroczysty obiad 2017 – menu do pobrania

Tematyczne przyjęcia weselne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, organizujemy również wesela tematyczne – nie tylko w restauracji, ale również w innych, ciekawych lokalizacjach Krakowa. Krakowskie wesele z elementami folkowymi we wnętrzach Białej Róży lub Rydlówki, romantyczny ślub i  przyjęcie weselne w renesansowym ogrodzie, a może królewskie przyjęcie w pałacowych wnętrzach Pałacu pod Baranami to jedne z wielu nietuzinkowych propozycji Białej Róży na uczczenie niezapomnianego i wyjątkowego Dnia Ślubu.

Więcej informacji uzyskają Państwo dzwoniąc ( tel.: +12 421 51 90) , pisząc ( biuro@restauracjabialaroza.pl ) lub odwiedzając naszą restaurację.

Powrót