Przyjęcia

Biała Róża to firma wyspecjalizowana w kreowaniu przyjęć. Dbamy, aby zawsze kojarzyły się z pozytywnymi emocjami, niezapomnianymi doznaniami smakowymi i estetycznymi. Proponujmy Państwu sprawdzone i gotowe scenariusze, ale proszę również pamiętać, że wszystkie pomysły, aranżacje uroczystości mogą być opracowywane na Państwa indywidualne życzenie. Zapraszamy na spotkanie z naszym doradcą.

Powrót

Przyjęcia prywatne

Biała Róża to idealne miejsce do świętowania rodzinnych uroczystości i  celebracji spotkań z przyjaciółmi. Bardzo cenimy chwile spędzone w gronie najbliższych, doceniamy ich wartość, dlatego z przyjemnością pomożemy Państwu w organizacji  (więcej…)

Przyjęcia biznesowe

Sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem, dogodna lokalizacja i przestronny parking to elementy, które decydują o atrakcyjności Białej Róży jako miejsca przeznaczonego na spotkania biznesowe, konferencje, warsztaty.  (więcej…)

Wydarzenia dla turystów

Organizujemy również kolacje i obiady dla polskich i zagranicznych grup turystycznych, a także turystów indywidualnych. Dopasowujemy menu do życzeń naszych gości, biorąc pod uwagę narodowość, zwyczaje, a także dietę.

Nasze propozycje:

„Kolacja Smaki Krakowa” to idealne rozwiązanie dla osób, które mają ochotę poznać małopolską tradycję kulinarną, podaną w nowoczesnej aranżacji. Szef Kuchni Łukasz Cichy przygotował specjalne, autorskie menu oparte na produktach regionalnych, zainspirowane kulinarnymi opowieściami i przepisami wyszukanymi w starych zeszytach i księgach kucharskich, które są obietnicą niezapomnianej podróży kulinarnej po smakach Krakowa i jego okolic. Szczegółową ofertę znajdą Państwo tutaj: Kolacja Smaki Krakowa
(więcej…)

Powrót